Výmena vodomerov
vodoinštalatérske práce

Ostatné služby

Vodoinštalácia - ako tím skúsených remeselníkov ponúkame aj vodoinštalatérske služby. Ak Vás trápi upchatá kanalizácia, potrubie, alebo len potrebujete vymeniť vodovodné rozvody a batérie, ste na správnej adrese. Pre rodinné domy, byty, bytové domy i rôzne prevádzky ponúkame kompletné služby ako výmena či oprava rozvodov vody, batérií, vaní, umývadiel, WC.

 

Kúrenárstvo - zaoberáme sa dodávkou a montážou vykurovacích telies a zdrojov. Poskytujeme komplexné riešenia nielen v oblasti úsporného vykurovania.

 

Zmrazovanie potrubia - jednoduché a rýchle zmrazovanie nevyprázdnených potrubných vedení. Používame ho predovšetkým pri havarijných opravách vodovodov a kúrenia. Vhodné i pre údržbu, opravy a rozširovanie potrubných systémov. Zmrazovanie šetrí čas a je šetrné k životnému prostrediu. Skrátka zmraziť namiesto vyprázdniť!

 

Výmena radiátorov - k výmene radiátorov pristupujeme väčšinou pri komplexnej revitalizácii nášho bývania domu. Medzi prvé aktivity patrí zateplenie obvodových plášťov, oprava strechy s jej súčasným zateplením. Súčasťou týchto aktivít vedúcich k výraznému zníženiu celkových tepelných strát domu sa stáva i zmena systému vykurovania. Naša spoločnosť má bohaté skúsenosti s výmenou starých radiátorov za nové.

 

Výmena plynových kotlov - váš starý plynový kotol dosluhuje a Vás čaká jeho výmena? Žiadny problém, naša spoločnosť Vám namontuje nový.

 

Termostatizácia budov - ak uvažujete o termostatizácii vo Vašom bytovom dome alebo chcete vykonať vyregulovanie systému ústredného kúrenia (ÚK), obráťte sa na nás. Dokážeme Vám poradiť ako správne postupovať a termostatizáciu Vám radi zrealizujeme.